O NÁS

Firma Výtahy Michálek byla založena v roce 2016 Josefem Michálkem a stala se vyhledávanou volbou pro zákazníky, kteří řešili kvalitní servisní služby pro zdvihací zařízení. Bezpečnost zařízení, kvalita servisu a důvěra v profesionální služby se od samého počátku staly nedílnou součástí vznikající společnosti a toto plní i dnes. Josef Michálek je vyučen jako „Mechanik, opravář pro zdvihací zařízení“ (Výtahář) a před založením firmy se věnoval této profesi více než 15 let. Náš tým se zabývá výhradně servisem, revizemi, zkouškami a opravami.

O své dlouhodobé zákazníky usilujeme kvalitním servisem, informovaností, vstřícností, rychlostí a především dlouhodobou důvěrou a spokojeností. Ta je pro nás, společně s bezpečností, stěžejní a poté víme, že odvádíme ty nejlepší služby.

Servisní činnost je zaměřena především na lokalitu okresu Mladá Boleslav a okolí. Dále pak okres Liberec, Jablonec nad Nisou a také Semily. Mezi naše zákazníky patří společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, mateřské a základní školy, restaurace a sklady

Spolupracujeme s dodavateli nejrůznějších náhradních dílů jak v ČR, tak v zahraničí. Provozujeme také pobočku servisu na ulici Jana Palacha 1108 v Mladé Boleslavi, abychom Vám mohli být ještě blíže a sídlem na adrese Žižkova 520, Turnov.

V tuto dobu servisujeme více než 200 výtahů a jsme již třetí nejzastupovanější servisní firmou v okrese Mladá Boleslav. Jestliže bude z vaší strany zájem o naše služby, tak nás můžete kontaktovat na tel.čísle 775 083 217. Také můžete zaslat nezávaznou poptávku na těchto webových stránkách. Samozřejmě jsme vám k dispozici i v případě, jestliže budete chtít ohledně výtahů v budoucnosti poradenství, které vám rádi poskytneme.
(poradenství se netýká jiných firem v oboru servisu výtahů, kde respektujeme a vážíme si naší konkurence)