Reference

Velmi rád bych touto cestou předal pozitivní reference na služby pana Josefa Michálka, který pro naši společnost vykonává servis výtahů na části budov v naší správě. Pana Josefa Michálka znám již řadu let, už když pracoval pro renomovanou výtahářskou firmu. Profesionalita, svědomitost, komunikace a pozitivní ohlasy našich klientů byl důvod, proč jsme začali cca před rokem a půl spolupracovat, kdy se stal podnikatelským subjektem. Josef Michálek se stal naším obchodním partnerem díky své důvěryhodnosti, profesionalitě, komunikaci a aktivním přístupem. Za naši společnost mohu pana Michálka a jeho služby v oboru servisu výtahů jen doporučit.

Petr Kordač, Stavební bytové družstvo

Certifikáty a oprávnění

Frontier-1-e1606392167773
OPRÁVNĚNÍ-11-e1606392003478

Co o nás říkají naši klienti?

Názory našich klientů jsou pro nás důležité. A rádi je také zveřejníme. Jsme na ně totiž hrdí.

Skvělá spolupráce s panem Michálkem, vždy když je potřeba tak je na místě do pár minut. Vřele doporučuji. Výbor SVJ T.G.Marakyka 1069.
Lukas Charvat
Lukas Charvat
Za naše SVJ naprostá spokojenost, profesionální přístup, spolehlivost.
Martin Zelinka
Martin Zelinka
Panu Michálkovi mnohokrát děkuji za dosavadní 2letou bezchybnou spolupráci. Jeho přístup je nejen lidský, ale po všech stránkách vysoce odborný. Jsem opravdu ráda, že i v dnešní době se najdou odborníci, kteří potvrzují rčení "zlaté české ručičky". Ještě jednou díky a moc se těším na další spolupráci. Předseda SVJ Mládežnická 1270.
Blanka Tietzova
Blanka Tietzova
Skvělá služba! Spadly mi klíče do výtahu, ihned jsem volala a na pohotovostní službu, a do 7 minut přijel pan a klíče z vytahove šachty vytáhl. Když jsme měli problém s nedoviranim dveří, také přijeli velice rychle a výtah opravili.
Sandra Sevcikova
Sandra Sevcikova
Ochota,rychlost,spolehlivost,co vic si prat. Dekujeme,17.listopadu 1292. M.B
Olina K.
Olina K.
Uvízli jsme ve výtahu o víkendu. Pan Michálek ochotně přišel. Nečekali jsem byl u nás do 10 minut.
Jakub Knespl
Jakub Knespl
Pana Michálka sleduji od začátku jeho podnikání a jeho profesionální a hlavně lidský přístup ke klientům, tak i k zaměstnancům je pro mne hodně inspirativní . Má srdce na správném místě, protože se o svůj podnikatelský úspěch umí rozdělit i s lidmi který to opravdu potřebují (charitativní akce).
pavel kysela
pavel kysela
Servis výtahu našeho SVJ Mládežnická 1274 převzala v srpnu 2019 firma Výtahy Michálek. Hned při převzetí firma zkontrolovala výtah, případné závady se mnou p. Michálek zkonzultoval a následně odstranil. Veškeré práce, které na výtahu firma provádí, se mnou p. Michálek projednává telefonicky nebo osobně. S firmou jsem maximálně spokojený.
Josef Jangl
Josef Jangl
Před rokem svěřilo naše SVJ svých 6 výtahů do péče pana Michálka. Naprostá spokojenost,výborná spolupráce a rychlé řešení problémů.
F. Butaš
F. Butaš
Firma Michálek nabízí a zajišťuje kvalitní služby spojené se servisem výtahů. Vždy jsme byli (jakožto MŠ) spokojeni s přístupem pana Michálka i jeho zaměstnanců. Ochotně a rychle reagují na vzniknou poruchu výtahu. Vše přehledně vysvětlí, popíší i zaškolí obsluhu výtahu. Firmu a její služby doporučuji.
Katka Buršíková
Katka Buršíková